Potęga Umysłu

Moc Ludzka


  • Index
  •  » Ld
  •  » LD - świadomy sen

#1 2008-04-07 18:11:47

Sylwek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 12
Punktów :   

LD - świadomy sen

LD jest niesamowitym doświadczeniem i ten, kto tego nie przeżył, nigdy nie zrozumie czemu jest on dla mnie tak istotny. To co było niemożliwe nagle stało się rzeczywistością... Powrócił utracony świat marzeń, baśni, czarów.
Może to zbyt mocne słowa ale tak właśnie czuję się, gdy przekraczam granice własnego ciała i podążam ku marzeniom, które tylko tam mogą być spełnione.

Podczas świadomego snu nie jestem biernym obserwatorem akcji, która dzieje się wokoło mnie. Różnica polega na tym, że mogę ingerować w sen, w jego scenerię, w postacie które sama mogę dowolnie kreować! Marzysz o locie ponad ziemią? Może chcesz szybować jak ptak i czerpać z tego przyjemność? Czemu nie? Wystarczy unieść ramiona, pomarzyć o locie i to się dzieje... Wrażenia płyną do Ciebie jak podczas jawy - masz pełną świadomość tego co się z Tobą dzieje. To nie jest zwykły sen, którego nie potrafisz kontrolować! Tym razem poczuj się tak, jakbyś nagle w świecie jawy mógł dostać wszystko czego tylko zapragniesz, robić rzeczy niemożliwe! Podczas LD właśnie tak się czujesz. Nagle masz wielką potęgę - potęgę marzeń - i możesz realizować każdy upragniony cel. Oczywiście masz świadomość, że to tylko sen, że niedługo obudzisz się i pęknie ta mydlana bańka... Ale pomyśl - jutro też jest noc! Tak jak kontynuujesz życie na jawie tak samo możesz robić to podczas snu. Nic nie stoi na przeszkodzie. Chociaż...

Jest pewien mankament - nie jest łatwo doświadczać tego typu przeżyć. Tylko sumienne ćwiczenia i silna wola doprowadzi Cię do celu.   A później... Nic nie stoi na przeszkodzie by biegać po tafli wody nie zanurzając się ani o centymetr    

Życzę powodzenia!

Offline

 

#2 2013-01-11 05:35:01

UniversallyPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: LD - świadomy sen

To co piszesz jest prawdą, a nie marzeniami.

Czekam na kontakt i pogadamy

Ostatnio edytowany przez UniversallyPL (2013-01-11 05:36:42)

Offline

 
  • Index
  •  » Ld
  •  » LD - świadomy sen

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cyklista.pun.pl www.mafiaczarnylotos.pun.pl www.witchers.pun.pl www.rt1.pun.pl www.holydestruction.pun.pl